Overslaan en naar de inhoud gaan

20 maart 2018

Actueel: ProVoet is trots op haar loyale leden

Een vereniging valt of staat met haar leden, maar dat hoeven wij jullie niet te vertellen. Uit ervaring weten wij dat onze leden zich sterk verbonden voelen met onze vereniging. En daar zijn wij heel blij mee! Om onze dankbaarheid te tonen, lanceert ProVoet het Loyaliteitsprogramma.
Een onderdeel van dit programma is de Verjaardagscampagne, om jou op je verjaardag in het zonnetje zetten! Op 17 juli 2017* is de start. Hou dit jaar dus extra goed je mailbox in de gaten! Om je te kunnen verrassen moeten we natuurlijk wel je geboortedatum en juiste e-mailadres hebben. Check daarom op Mijn ProVoet of je gegevens kloppen.

Ook willen we graag actief betrokken worden bij speciale momenten in jouw loopbaan. Vier jij bijvoorbeeld dat je 25 jaar pedicure bent, een nieuwe praktijk gaat starten, gaat verhuizen of een nieuwe samenwerking bent gestart? Laat het ons weten via info@provoet.nl. Zo maken we samen een succes van het loyaliteitsprogramma!

*Let op: in eerste instantie stond hier als startdatum: 1 juli, deze is gewijzigd.